|
W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Mitologiczny, który zgromadził uczniów zainteresowanych światem bogów, herosów i niezwykłych opowieści starożytnej Grecji. Uczestnicy wykazali się imponującą wiedzą i doskonałą znajomością mitów. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI oraz klasy VII - VIII. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Klasy IV-VI I miejsce-Gabriela Firuta II miejsce-Krzysztof Rogóż III miejsce-Kajetan Krzistkowski Klasy VII-VIII I miejsce-Emilia Klimas II miejsce-Grzegorz Wilczek III miejsce ex aequo -Marcel Pawlas i Rafał Wojciech. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania pasji do poznawania świata mitów i kultury starożytnej. Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez Panią Dyrektor, za co składamy serdeczne podziękowania. |
|
|





























