13 czerwca br. w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się długo wyczekiwany festyn rodzinny, który, mimo kapryśnej w ostatniej dniach pogody, przyciągnął mnóstwo gości. Jednym z najważniejszych punktów programów były występy artystyczne dzieci z przedszkola oraz uczniów szkoły podstawowej. Najmłodsi uczestnicy zachwycili publiczność wesołymi piosenkami i układami tanecznymi. Ich zaangażowanie oraz uśmiechy na twarzach wzbudziły ogromny entuzjazm zgromadzonych gości. Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się występy uczniów szkoły podstawowej. Dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i aktorskie. Na zakończenie programu artystycznego wystąpił lokalny Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca. Dodatkową atrakcją była wizyta strażaków oraz możliwości rozegrania szachów o Puchar Dyrektora Szkoły, rozgrywki dla najmłodszych oraz mecz piłki nożnej. Na najmłodszych czekały dmuchańce, malowanie twarzy, „skręcane” balony i zmywalne tatuaże. Wspomnieć również należy o bogatej w wyborze strefie gastronomicznej: ręcznie robiona pizza, lemoniada, ciasta, babeczki, popcorn, cieszyły się dużym uznaniem. Można było zakupić własnoręcznie robione bransoletki przez uczniów, obrazy, kwiaty oraz książki. Festyn propagował ideę rodzinnego spędzania czasu i zacieśniania więzi lokalnych, ale połączony został także z Dniem Dziecka, więc w tym momencie wszystkim dzieciom, ojcom, matkom składamy najserdeczniejsze życzenia – niech na waszych twarzach zawsze gości uśmiech, a wszystkie marzenia, nawet te najskrytsze, spełniają się każdego dnia!
Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, zaangażowanych rodziców, nauczycieli i pracowników placówki, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Sołectwu Większyce za pomoc w organizacji dzisiejszego wydarzenia. Dziękujemy!





