Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member Anna Chalupinska  
2026-06-25 18:42:08
Member karolina  
2026-06-25 8:03:43
Member bojowniczka  
2026-06-22 20:02:39
administrator Administrator  
2024-06-26 12:53:56
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Sobota
27 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław
Do końca roku zostało
188 dni

Udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „TRZYMAJ FORMĘ” stało się w naszej szkole już tradycją. Jego organizatorami są Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców. Realizatorami są: Fundacja Żywność, Aktywność Fizyczna i Zdrowie oraz Państwowe Wojewódzkie Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne. Głównym celem Programu jest „edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki”. Jesteśmy świadomi, jak ważną rolę odgrywają takie inicjatywny wśród uczniów i dorosłych. Wiemy, że nadwaga, otyłość, uzależnienie od telefonów,  są problemami globalnym. Należy, więc szerzyć wiedzę o zdrowym odżywianiu się, systematycznej aktywności fizycznej oraz kształtować nawyki prozdrowotne. Uczniowie będą realizować działania, które będą korzystnie wpływać na ich zdrowie.

 

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś1640
mod_vvisit_counterWczoraj16519
mod_vvisit_counterW tym tygodniu110214
mod_vvisit_counterWszystkich23612890

Twoje IP: 216.73.217.140
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Telefon zaufania

;