„Bal w przedszkolu dzisiaj wyszły z szafki misie
i proszą laleczki do miłej poleczki ”
W tym roku w naszym przedszkolu również odbył się BAL KARNAWAŁOWY na balu było kolorowo i radośnie. Do przedszkola przybyły..... księżniczki, wróżki, kotki, rycerze kowboje, klaun, biedronka, gwiazdka a nawet jedna piłkarz. Po przywitaniu i zaprezentowaniu swojego stroju oddaliśmy się całkowicie... TANECZNEMU SZALEŃSTWU! Były też konkurs, zagadki, taniec z balonami, taniec na gazecie, bajkowe skojarzenia, jedzie pociąg, taniec z gwiazdami, lambado i mnóstwo wspaniałego tańca. Wszyscy uczestnicy zgodnie przyznali że Bal był wspaniały i z niecierpliwością czekamy na następny Bal Karnawałowy. Rodzicom „pysznie" dziękujemy za przepyszny poczęstunek.










Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję ,, GÓRA GROSZA”, która była przeprowadzona w naszej szkole w miesiącu grudniu i styczniu. Dzięki tym, którzy wsparli akcję udało nam się zebrać: 251 złotych i 1 grosz !!
Zima to trudny czas nie tylko dla ludzi. Wszystkie zwierzęta wymagają w tym okresie szczególnej ochrony. Jest to trudny czas także dla dzikich, leśnych zwierząt. Dlatego też jak co roku Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować akcję pt. „Zbiórka karmy dla zwierząt leśnych”. Zebrana karma przekazana została przedstawicielowi Koła Łowieckiego „Ponowa”. Bardzo dziękujemy uczniom za aktywny udział!
















