Dnia 26.06.2012r. podczas otwarcia ” Orlika” w Reńskiej Wsi odbyło się ostatnie spotkanie Ligi Piłki Nożnej oraz podsumowanie, połączone z przyznaniem medali i pucharów . Wcześniejsze spotkania odbywały się cyklicznie, podczas których uczniowie mogli wykazać się pod względem swoich umiejętności piłkarskich jak również rywalizować z innymi drużynami naszej Gminy. Drużyna występowała w składzie : Kamil Janik, Marek Greger, Karol Klimiuk, Marcel Zmarzły, Szymon Rypa, Szymon Żarnowiecki, Jakub Witowski, Sebastian Morawiec. Sumując spotkania drużyna zajęła zaszczytne 3 miejsce . Najlepszym zawodnikiem zespołu zostały Kamil Janik. Natomiast najlepszym bramkarzem turnieju został Marcel Zmarzły. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy szczęścia w kolejnych rozgrywkach.










Dnia 14.06.12. w parku szkolnym Zespołu Szkół w Komornie odbył się XXII Wiosenny Cross „SOLIDARNOŚCI" dla Dzieci i Młodzieży. Uczestnicy zawodów rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych. Mimo nie najlepszej pogody na starcie pojawiło się sporo zawodników. Nasi uczniowie w składzie : Joachim Bustrycki, Dawid Cińcio i Marek Greger brali udział w Crossie w swoich kategoriach wiekowych. Uczeń Joachim zajął 3 miejsce, Dawid 4 miejsce, Marek 7 miejsce. Gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku !!
















