Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member karolina  
2026-06-25 8:03:43
Member Anna Chalupinska  
2026-06-23 21:15:30
Member bojowniczka  
2026-06-22 20:02:39
administrator Administrator  
2024-06-26 12:53:56
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Czwartek
25 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja, Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało
190 dni

18 Października  2013r. Dzieci z  naszego przedszkola  uczestniczyły w „Gminnym Festiwalu Piosenki Jesiennej” –w GOK-u w Reńskiej Wsi . Dzieci  w pięknych jesiennych strojach  zaśpiewały dwie piosenki „Kolorowe listki” i „Ogórek”  Przedszkolaki zastały nagrodzone brawami, słodkim poczęstunkiem oraz pięknymi nagrodami i dyplomem dla przedszkola.

 

rybnik_1119 czerwca Przedszkolaki  z Większyc i Poborszowa  wyjechały na wycieczkę do Rodzinnego Parku Atrakcji  w Rybniku. W Parku podziwiały  kilkadziesiąt rekonstrukcji dinozaurów. Przechadzając się wśród okazów zobaczyły  żarłocznego T-rexa, strasznego Tyranozaura, sympatycznego Oviraptora oraz  żartobliwego dilofozaura, który potrafi zlać zimnym prysznicem. Od czasu do czasu rozlegały się przerażające ryki kilku dinozaurów. Mogliśmy także podziwiać  młode lamy i kózki a także  wspinać się na niektóre dinozaury. Dodatkową  atrakcją  dla dzieci była  Bajkowa Kraina z Kotem w Butach, Szewczykiem Dratewką, domem Czarownicy na kurzej nodze i innymi atrakcjami oraz 2 place zabaw. Mamy nadzieję, że świat, który odkryliśmy  na nowo będzie inspiracją, a może nawet nową pasją dla wielu z Was. W drodze powrotnej większość uczestników wycieczki zasnęła z nadmiaru doznanych wrażeń i ze zmęczenia. Na miejscu czekali już na nas stęsknieni rodzice, ciekawi naszych wrażeń z wycieczki.

 

5 czerwca 2013 roku o godzinie 12.00 w Przedszkolu w Większycach odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Dzieci jak zawsze zadbały, aby ten dzień był wyjątkowy i pokazały wspaniały występ artystyczny oraz zrobiły przepiękne upominki. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Nie obyło się bez wielkich braw i łez wzruszenia.  Poprzez inscenizacje a także piosenki i taniec dzieci wyraziły swoją miłość, przywiązanie i wdzięczność swoim rodzicom. Po części artystycznej dzieci zaprosiły rodziców na wspólny słodki, poczęstunek. Był to bardzo miło spędzony czas, integrujący życie przedszkolne ze środowiskiem rodzinnym. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

 

1 czerwca to święto wszystkich dzieci, tych młodszych i tych starszych. W naszym przedszkolu Dzień Dziecka obchodziliśmy 03 czerwca, w poniedziałek. Od rana panowała radosna atmosfera, przygotowano bowiem wiele atrakcji i niespodzianek dla wszystkich przedszkolaków. Były wesołe gry i zabawy oraz malowanie twarzy,  Podczas imprezy przedszkolaki otrzymały nowe  klocki  dla całej grupy a także słodki poczęstunek.  Serdeczne podziękowanie kierujemy:

Dla
Sklepu „Delikatesy Centrum” w Większycach
za słodkie upominki dla dzieci.

 
Więcej artykułów…

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś9563
mod_vvisit_counterWczoraj23111
mod_vvisit_counterW tym tygodniu77790
mod_vvisit_counterWszystkich23580466

Twoje IP: 216.73.216.204
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Logowanie



Telefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;