Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member karolina  
2026-06-25 8:03:43
Member Anna Chalupinska  
2026-06-23 21:15:30
Member bojowniczka  
2026-06-22 20:02:39
administrator Administrator  
2024-06-26 12:53:56
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Czwartek
25 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja, Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało
190 dni

dzien ziemi_1W obecnym roku Dzień Ziemi jest obchodzony podczas Międzynarodowego Roku Lasów, ogłoszonego przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Tematem wiodącym są lasy, a hasło: „ Las całkiem blisko nas.” W naszej szkole Dzień Ziemi obchodziliśmy od 28 IV, bo tego dnia został przeprowadzony Szkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas IV- VI, który sprawdził wiedzę uczniów dotyczącą ochrony przyrody, sposobów oszczędzania wody w każdym domu, sposobów ochronny najcenniejszych obszarów leśnych. Wzięło w nim udział 12 uczniów. Wyniki przedstawiają  się następująco:

  1. Paulina Swoboda- kl. VI
  2. Rafał Widera- kl. VI
  3. Mateusz Kuzia- kl. VI

Uczniowie ci otrzymali w nagrodę dyplomy.

 

Więcej…

 

BRD2011_7Dnia 16.04.2011r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr. 18 im.Wojciecha Korfantego w Kędzierzynie Koźlu odbył się turniej "Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego"na szczeblu powiatowym. Uczniowie naszej szkoły zdobyli drużynowo 3 miejsce.Zespół wystąpił w składzie: Mateusz Mrosek, Joachim Bustrycki , Kamil Komander. Życzymy powodzenia w przyszłym roku!

 

zegnajzimo2011_32Corocznym zwyczajem, 21 marca wszystkie dzieci z ZSP w Większycach wyruszyły pożegnać zimę i powitać wiosnę.W kolorowym korowodzie uczniowie przeszli przez wieś .Najpierw, przy dźwiękach gwizdków, trąbek i grzechotek, uczniowie i nauczyciele przemaszerowali ulicami, ogłaszając mieszkańcom nadejście wiosny.  Ale, żeby tradycji dochować – spalone zostały  Marzanny. I tak, przy śpiewie i wierszach  żegnaliśmy  Zimę a witaliśmy Wiosnę.Dzięki słonecznej pogodzie dzień zakończono na boisku szkolnym wspólnymi zabawami.

 

brd2011_2Dnia 28.03.2011r. przy Zespole Gimnazjalno – Szkolnym  w Długomiłowicach odbył się Gminny Turniej BRD. Uczniowie walczyli nie tylko o nagrody i dyplomy, ale także o awans do etapu powiatowego konkursu, który odbędzie się w Kędzierzynie – Kożlu.Uczniowie naszej szkoły zdobyli  I  miejsce .Zespół wystąpił  w składzie: Mateusz Mrosek, Joachim Bustrycki ,Kamil Komander  i tym samym zakwalifikował się do etapu  powiatowego. Idywidualnie  wyróżnieni zostali  :  II miejsce Joachim Bustrycki i III miejsce Mateusz Mrosek.Gratulujemy  i życzymy powodzenia!!!

 
Więcej artykułów…

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś10077
mod_vvisit_counterWczoraj23111
mod_vvisit_counterW tym tygodniu78304
mod_vvisit_counterWszystkich23580980

Twoje IP: 216.73.216.204
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Logowanie



Telefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;