- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Anna Chalupinska 2026-06-25 18:42:08
karolina 2026-06-25 8:03:43
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Sobota 27 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław Do końca roku zostało 188 dni |
Nocowanie w szkole kl.V
13. maja po raz drugi w tym roku szkolnym postanowiliśmy wspólnie spędzić noc w naszej szkole. O godz. 18:00 spotkaliśmy się pod szkołą. Rozpoczęliśmy ten wieczór grillem i zjedzeniem przepysznych kiełbasek. Po takim pożywnym posiłku graliśmy w piłkę nożną. Gdy na dworze się ściemniło, poszliśmy do klasy, by przygotować sobie miejsce do spania. Następnie wybraliśmy się na długi spacer po Większycach, a po drodze wstąpiliśmy na lody. Po powrocie graliśmy w grę strategiczną „Mafia” oraz w „Tabu”. Gdy już wszyscy leżeliśmy w ‘ łózkach’, oglądaliśmy dwa filmy animowane: Auta2 i „W głowie się nie mieści”. Niektórzy zasnęli jeszcze podczas seansu, inni chwilę później. Rano schowaliśmy łózka, zjedliśmy śniadanie, a później aktywnie spędziliśmy czas, czekając na rodziców. Bardzo lubimy spać w szkole, bo dzięki temu lepiej się poznajemy.













![]() | Dziś | 10021 |
![]() | Wczoraj | 16519 |
![]() | W tym tygodniu | 118595 |
![]() | Wszystkich | 23621271 |
MOZILLA 5.0,

















