- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Anna Chalupinska 2026-06-25 18:42:08
karolina 2026-06-25 8:03:43
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Sobota 27 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław Do końca roku zostało 188 dni |
Jest dużo szkół muzycznych w Polsce. Uczniowie jednej z nich przyjechali do nas w poniedziałek, 25 maja, z Kędzierzyna-Koźla. Najpierw wystąpiły instrumenty strunowe. Jako pierwsza zagrała Jessica na gitarze. Później najmłodsza wykonawczyni - Bianka - grała na wiolonczeli. Następnie Szymon, który jest uczniem naszej szkoły, zagrał na puzonie. Jak on trafia w odpowiednie miejsca tym suwakiem? Po nim także wystąpiła nasz uczennica, Natalia. Zaprezentowała nam grę na flecie poprzecznym. Kolejną wykonawczynią była Laura i zagrała na klarnecie. Waltornię, inaczej róg, zaprezentował Fabian. Zagrał ,,Pojedziemy na łów’’, a my, zachęceni przez opiekuna muzyków, a zaśpiewaliśmy. Na końcu na akordeonie zagrała ,,Karolinkę’’, a my znów zaśpiewaliśmy. Gdy wszyscy wystąpili, dostali brawa. Pani zachęcała do przesłuchań w szkoły muzycznej. Kto wie, może ktoś się skusi?













![]() | Dziś | 7359 |
![]() | Wczoraj | 16519 |
![]() | W tym tygodniu | 115933 |
![]() | Wszystkich | 23618609 |
MOZILLA 5.0,

















