Tegoroczny Dzień Dziecka był pełen radości, aktywności i świetnej zabawy!
Uczniowie rozpoczęli świętowanie od gier planszowych oraz wspólnego oglądania filmu, podczas którego czekała na nich miła niespodzianka – pyszny popcorn. Po seansie wszyscy mogli ochłodzić się lodami zasponsorowanymi przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy!
Następnie przyszedł czas na sportowe emocje i pobijanie szkolnych rekordów w różnych konkurencjach! Oto nasi zwycięzcy:
- Rzut piłką lekarską
- kategoria chłopców – Rafał Wojciech
- kategoria dziewcząt – Dominika Wencel
- Slalom kelnerski – Paweł Kolenda
- Tor przeszkód „Komandos” – Paweł Kolenda
- Najwolniejsza jazda na rowerze – Olivier Kajm
- Skok przez skakankę – Magdalena Wistuba
- „Deska” – Nathan Piosek
- Rzuty do kosza – Adam Bonawenturski
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom! Dziękujemy za wspólnie spędzony dzień pełen uśmiechu, sportowej rywalizacji i niezapomnianych chwil! Składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor za ufundowanie nagród dla uczestników wydarzenia.



























