- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
karolina 2026-06-25 7:23:05
Anna Chalupinska 2026-06-23 21:15:30
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Czwartek 25 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja, Tolisława, Wilhelm Do końca roku zostało 190 dni |
Dziś w naszej szkole odbyła się pogadanka profilaktyczna dla uczniów klas 4–8, przeprowadzona przez funkcjonariuszy Policji. Spotkanie zostało zorganizowane w odpowiedzi na pojawiające się problemy związane ze stalkingiem, demoralizacją oraz przemocą rówieśniczą.
Policjanci omówili:
• konsekwencje nękania, wyśmiewania, publikowania ośmieszających treści i podszywania się pod inne osoby,
• podstawowe informacje dotyczące odpowiedzialności karnej nieletnich,
• przykłady zachowań uznawanych za przejawy demoralizacji.
Podkreślono, że takie działania mogą skutkować poważnymi konsekwencjami prawnymi, a środki wychowawcze wobec nieletnich stosuje sąd rodzinny. Bezpośrednia rozmowa z funkcjonariuszami miała na celu zwiększenie świadomości uczniów i promowanie bezpiecznych, odpowiedzialnych zachowań.













![]() | Dziś | 8199 |
![]() | Wczoraj | 23111 |
![]() | W tym tygodniu | 76426 |
![]() | Wszystkich | 23579102 |
MOZILLA 5.0,

















