Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member Anna Chalupinska  
2026-06-25 18:42:08
Member karolina  
2026-06-25 8:03:43
Member bojowniczka  
2026-06-22 20:02:39
administrator Administrator  
2024-06-26 12:53:56
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Sobota
27 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław
Do końca roku zostało
188 dni

Szóstego stycznia 2015 roku podczas Święta Trzech Króli odbyły się jasełka przedstawione przez uczniów szkoły podstawowej w Większycach.

Jasełka można było obejrzeć po mszy świętej w większyckim kościele. Przybyło bardzo dużo wiernych. Wszyscy aktorzy byli pomysłowo przebrani. Występ był piękny i nastrojowy dzięki pani katechetce, Adeli Freier. Uczniowie bardzo się postarali. Obie Natalie i Szymon grali na instrumentach: akordeonie, trąbce i flecie. Na końcu Natalia Noszka i Wiktoria Rypa zaśpiewały piękną pieśń ,,Hallelujah’’. Wszyscy aktorzy otrzymali długie, głośne i gromkie oklaski.

Pani katechetka prezentuje zawsze ciekawe i piękne przedstawienia o tematyce wigilijnej. I tym razem wszystkim się podobało.

 

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś5551
mod_vvisit_counterWczoraj16519
mod_vvisit_counterW tym tygodniu114125
mod_vvisit_counterWszystkich23616801

Twoje IP: 216.73.217.140
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Logowanie



Telefon zaufania

;