- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
karolina 2026-06-25 8:03:43
Anna Chalupinska 2026-06-23 21:15:30
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Czwartek 25 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja, Tolisława, Wilhelm Do końca roku zostało 190 dni |
Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości
Dziś uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości – 11 listopada, przygotowanym przez uczniów klasy 3. Dzieci z zaangażowaniem i dumą zaprezentowały piękny program artystyczny, przypominając o wartości wolności i miłości do Ojczyzny.
Po występach Pani Dyrektor zorganizowała konkurs wiedzy o Polsce z nagrodami dla uczestników.
Podczas apelu odbył się również konkurs pieśni patriotycznej „KOCHAM POLSKĘ”. Występy nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami, a uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali nagrody ufundowane przez Panią Dyrektor.
Są to:
W kategorii soliści:
1 miejsce- Szymon Waloszek kl. II
2 miejsce- Kacper Sochacki kl. I
3 miejsce- Lena Wąs kl. III
W kategorii zespoły:
1 miejsce- Zuzanna Dradra, Oliwia Pietroń i Milena Jurczyk kl. III
Gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za chwile wzruszenia oraz dumy z bycia Polakami!














![]() | Dziś | 9887 |
![]() | Wczoraj | 23111 |
![]() | W tym tygodniu | 78114 |
![]() | Wszystkich | 23580790 |
MOZILLA 5.0,

















