- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
karolina 2026-06-25 7:23:05
Anna Chalupinska 2026-06-23 21:15:30
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Czwartek 25 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja, Tolisława, Wilhelm Do końca roku zostało 190 dni |
Dzisiaj tj. 25 czerwca 2025 r. klasy 1-3 miały możliwość śledzenia transmisji ze startu misji kosmicznej Axiom-4 z udziałem Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego, który tym samym zostanie drugim Polakiem w kosmosie a pierwszym na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).
Niespełna 10 minut po starcie kapsuła Crew Dragon odłączyła się od drugiego stopnia rakiety Falcon 9. Po odłączeniu się kapsuły członkowie załogi Ax-4 wygłosili oświadczenia w swych językach ojczystych. - Drogie Polki i Polacy, dziś robimy ogromny krok w stronę przyszłości technologicznej Polski, Polski opartej na nauce i wiedzy cywili. Ta misja będzie początkiem epoki, w której nasza odwaga i nieustępliwość kształtują nowoczesną Polskę, dla nas i dla przyszłych pokoleń - powiedział Sławosz Uznański-Wiśniewski.
Nasi uczniowie z ogromnym zaciekawieniem oglądali transmisję na żywo. Bardzo cieszyli się, iż mogli uczestniczyć w tym tak ważnym wydarzeniu :)














![]() | Dziś | 8173 |
![]() | Wczoraj | 23111 |
![]() | W tym tygodniu | 76400 |
![]() | Wszystkich | 23579076 |
MOZILLA 5.0,

















