Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member Anna Chalupinska  
2026-06-25 18:42:08
Member karolina  
2026-06-25 8:03:43
Member bojowniczka  
2026-06-22 20:02:39
administrator Administrator  
2024-06-26 12:53:56
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Sobota
27 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław
Do końca roku zostało
188 dni

W piątek 7 listopada 2014 r. odbył się apel z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości, przedstawiony przez klasę szóstą i panią Izę. Na początku apelu koledzy opowiedzieli nam o Święcie Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Obejrzeliśmy też film edukacyjny pod tytułem ,,Razem dla Niepodległej", który został nagrany przez Instytut Pamięci Narodowej i Muzeum Powstania Warszawskiego pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Po obejrzeniu filmu szósta klasa zarapowała piosenkę o niepodległej Polsce pod tytułem  ,,Nadal pamiętamy". Zgromadzeni klaskali do rytmu. Na koniec biliśmy brawa. Apel wszystkim bardzo się podobał. Szósta klasa wraz z panią Izą wprowadzili nas w nastrój tego święta. Jak zawsze apel był udany.

 

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś5536
mod_vvisit_counterWczoraj16519
mod_vvisit_counterW tym tygodniu114110
mod_vvisit_counterWszystkich23616786

Twoje IP: 216.73.217.140
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Logowanie



Telefon zaufania

;