Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member Anna Chalupinska  
2026-06-23 21:15:30
Member karolina  
2026-06-23 14:28:48
Member bojowniczka  
2026-06-22 20:02:39
administrator Administrator  
2024-06-26 12:53:56
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Środa
24 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan, Wilhelm
Do końca roku zostało
191 dni

Polska Biega2011_3Dnia 14.05.2011r. na Dębowej  odbył  się bieg w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega. Uczestnicy startowali na różnych dystansach w swoich kategoriach wiekowych.Uczniowie naszej szkoły również brali udział w biegu. Uczeń  Joachim Bustrycki zajął 3 miejsce  w swojej kategorii wiekowej i otrzymał medal.Pozostali uczniowie równie dobrze poradzili sobie z trasą biegową otrzymując certyfikaty . Gratulujemy!!!

 

Dnia 6.05.2011r. w Długomiłowicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reperezentowały dwa zespoły 6-osobowe . Zawodnicy walczyli w następujących konkurencjach: bieg na dystansie 60m, skok w dal, rzut piłką palantową, bieg 600m-dz, bieg 1000m  -chł. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: D.Stryczek, W.Maicher, P.Swoboda, S.Solga, P.Goliat, J.Smykała.Drużyna chłopców w składzie: Ł.Modzelewski, J.Bustrycki, R.Głomb, A.Kecler, S.Goliat, M.Mrosek.Drużyna  dziewcząt dzielnie walczyła do samego końca zajmując drużynowo  zaszczytne 1 miejsce. Chłopcy  niestety zajęli 5 miejsce, gdyż o wynik musiała zadbać cała drużyna. Indywidualnie 1 miejsce zajęła D.Stryczek , która sumują wszystkie dyscypliny czwórboju  okazała się najlepsza wśród dziewcząt. Podsumowując indywidualnie poszczególne dyscypliny możemy wyróżnić następujące osoby : Bieg 60m-I miejsce S.Solga; Skok w dal – 1miejsce D.Stryczek, III miejsce P.Swoboda;  P.palantowa - 1 miejsce D.Stryczek, 600m – 1miejsce D.Stryczek; P.palantowa- 1 miejsce Ł.Modzelewski . Gratulujemy!!! Dziewczynom życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!!!

 

Reczna2011Dnia 3.02.11r. (czwartek) w Reńskiej Wsi odbyły się zawody sportowe w piłce ręcznej. Nasi uczniowie walczyli bardzo dzielnie. Chłopcy zajęli 3 miejsce  występując  w składzie : Kamil Komander, Łukasz Modzelewski, Roland Głomb, Dawid Cińcio, Aleksander Kecler, Mateusz Kuzia, Sebastian Goliat. Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!!!  

 

Dwa ognie 2010_1  Dnia  20.12.10r. w Zespole   Szkolno -  Przedszkolnym  w Reńskiej Wsi  zostały zorganizowane   Mistrzostwa Gminy w Dwa Ognie dla uczniów klas IV i młodszych . Nasze dziewczęta  dzielnie wywalczyły  II miejsce. Drużyna chłopców walczyła do samego końca z dużym zaangażowaniem zajmując IV miejsce. Życzymy sukcesów w kolejnych zawodach!!!

 
Więcej artykułów…

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś2077
mod_vvisit_counterWczoraj22662
mod_vvisit_counterW tym tygodniu47193
mod_vvisit_counterWszystkich23549869

Twoje IP: 216.73.217.70
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Logowanie



Telefon zaufania

Najnowsze zdjęcia
;