- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
karolina 2026-06-25 7:23:05
Anna Chalupinska 2026-06-23 21:15:30
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Czwartek 25 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja, Tolisława, Wilhelm Do końca roku zostało 190 dni |
Dnia 4.02.2014r. w Pokrzywnicy odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego szkół podstawowych. Turniej został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców : żacy (klasy czwarte) oraz młodzicy (klasy piąte i szóste).Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Katarzyna Witowska, Oliwia Langer, Szymon Rypa, Kamil Janik, Natalia Kaczmarczyk i Szymon Żarnowiecki. Po zaciętej rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Witowska, która wygrała wszystkie mecze ze swoimi przeciwniczkami i tym samym zajęła I miejsce. Tuż za nią znalazła się Oliwia Langer zajmując II miejsce. Szymon Rypa również okazał się bezkonkurencyjnym zawodnikiem, który wygrał wszystkie pojedynki i tym samym wywalczył sobie I miejsce. Świetnie spisał się również Kamil Janik zajmując IV miejsce. Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a pozostałym zawodnikom żywiołowej i zaciętej walki!













![]() | Dziś | 8255 |
![]() | Wczoraj | 23111 |
![]() | W tym tygodniu | 76482 |
![]() | Wszystkich | 23579158 |
MOZILLA 5.0,

















