- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Anna Chalupinska 2026-06-23 21:15:30
karolina 2026-06-23 14:28:48
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Środa 24 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan, Wilhelm Do końca roku zostało 191 dni |
Dzisiaj uczniowie klas 4,5 i 6 - podczas zajęć z pedagogiem specjalnym rozmawiali na temat: Asertywności– jak wyrażać siebie z szacunkiem do innych. Celem zajęć było rozwijanie u uczniów umiejętności asertywnego komunikowania się, rozumianego jako wyrażanie własnych potrzeb, opinii i emocji w sposób jasny, spokojny i z poszanowaniem granic innych osób.
Podczas zajęć omówiono definicję asertywności oraz jej znaczenie w codziennych sytuacjach szkolnych i pozaszkolnych. Uczniowie analizowali przykłady zachowań reprezentujących różne style komunikacji. W części warsztatowej uczniowie pracowali w grupach. Omówiono również techniki asertywnego odmawiania oraz sposoby radzenia sobie z presją rówieśniczą. Zwrócono uwagę na znaczenie szacunku wobec siebie i innych oraz na rolę asertywności w zapobieganiu konfliktom.













![]() | Dziś | 2849 |
![]() | Wczoraj | 22662 |
![]() | W tym tygodniu | 47965 |
![]() | Wszystkich | 23550641 |
MOZILLA 5.0,

















