Ostatnio zalogowani
User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member Anna Chalupinska  
2026-06-25 18:42:08
Member karolina  
2026-06-25 8:03:43
Member bojowniczka  
2026-06-22 20:02:39
administrator Administrator  
2024-06-26 12:53:56
Member Bernadeta Jastrzębska  
2020-10-21 18:32:41
Bezpieczna droga

Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest
Sobota
27 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław
Do końca roku zostało
188 dni

iteatr_1W bieżącym Roku szkolnym nasz szkoła po raz pierwszy przystąpiła do Internetowego teatru TVP dla szkół, przeznaczonego dla uczniów z małych miejscowości, oddalonych od centrów kultury i sztuki.

Dzisiaj tj. 6 grudnia 2013r. uczniowie klas młodszych mieli możliwość oglądania na żywo przedstawienia pt. "Szaleństwa Lisa Witalisa" transmitowanego na żywo z Teatru Polskiego w Bydgoszczy. 29 listopada uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. "Tymoteusz wśród ptaków" transmitowane z Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie.

Udział szkoły w projekcie jest wzbogaceniem i urozmaiceniem szkolnych zajęć edukacji artystycznej i pobudza do nawyku korzystania z życia kulturalnego. Naszym uczniom oba przedstawienia bardzo się podobały.

 

kuznia_826 listopada uczniowie klas I i III naszej szkoły, wzięli udział w projekcie "Opolszczyzna kuźnią talentów" finansowanym z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich przy wsparciu Marszałka Województwa Opolskiego, Wojewody Opolskiego oraz zaangażowaniu organizacyjnym opolskiego kuratora Oświaty. Dzieci miały do wykonania szereg ćwiczeń od przewrotu w przód do przejścia po równoważni. Ćwiczenia miały charakter aktywnej zabawy, a nie współzawodnictwa. Wszyscy uczestnicy festynu otrzymali koszulki, poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomy uczestnictwa. Uczniom gratulujemy sportowej postawy i uzyskanych wyników.

 

Dn. 28 listopada br. uczennice naszej szkoły : Sara Kapuścińska, Zosia Szafarczyk i Natalia Noszka wzięły udział w Konkursie Wiedzy Religijnej Żak 2014, który odbył się w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie – Kożlu. Dziewczynki poradziły sobie świetnie; dwie spośród nich (Sara i Natalia) zakwalifikowały się  do finału, który będzie miał miejsce  w  Opolu. Gratulujemy!

 

andrzejki_4728 listopada w  naszej  szkole obyła się zabawa. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały  na ten dzień. Największym powodzeniem cieszyły się wróżby, które pobudzają wyobraźnię, pozwalają oderwać się od rzeczywistości  i przenieść w świat marzeń i fantazji. Były również tańce i konkursy przy muzyce.Wszyscy świetnie się bawili! Serdecznie dziękujemy mamom za przygotowanie poczęstunku dla dzieci!

 

las_27W dniu 14.10.13r. Koło Łowieckie „Ponowa”  w ramach współpracy z placówką zaprosiło nas na jesienną  wycieczkę do lasu w podziękowaniu za zebraną karmę. Tego dnia pogoda dopisała, dzięki czemu mogliśmy spędzić w lesie troszeczkę czasu i podziwiać piękno przyrody. Znaleźliśmy nawet kilka grzybów. Przygotowane przez myśliwych ognisko pozwoliło nam upiec sobie kiełbaski.

 

joomplu:20295

joomplu:20294

joomplu:19309

joomplu:20657

joomplu:18553

joomplu:20296

joomplu:17289

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś3056
mod_vvisit_counterWczoraj16519
mod_vvisit_counterW tym tygodniu111630
mod_vvisit_counterWszystkich23614306

Twoje IP: 216.73.217.140
MOZILLA 5.0,
Wyszukiwarka
Logowanie



Telefon zaufania

;