- Aktualności
- Dla rodziców
- Plan lekcji 2025/2026
- Doradca Zawodowy
- Biblioteka
- Dyżury i konsultacje nauczycieli
- Podręczniki 2025/2026
- Rozkład jazdy autobusu szkolnego
- Aktywna Tablica
- Samorząd Uczniowski
- Sukcesy uczniów
- Szkoła w mediach
- Projekty i programy
- Innowacje pedagogiczne
- Gazetka szkolna
- Gazetka przedszkolna
- Zespół taneczny
- Dokumenty szkolne
- Rozrywka
- Kawiarenka językowa
- Kącik psychologa i pedag.
- Szkolne Koło Caritas
- Laboratoria Przyszłości
- BIP
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Anna Chalupinska 2026-06-23 21:15:30
karolina 2026-06-23 14:28:48
bojowniczka 2026-06-22 20:02:39
Administrator 2024-06-26 12:53:56
Bernadeta Jastrzębska 2020-10-21 18:32:41
|
Dzisiaj jest
Czwartek 25 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja, Tolisława, Wilhelm Do końca roku zostało 190 dni |
Tablice interaktywne w naszej szkole
Na początku grudnia w Większycach i w Poborszowie zostały zainstalowane zestawy multimedialne (dotykowe monitory interaktywne, projektory i głośniki) zakupione w ramach programu rządowego "Aktywna tablica". Nowoczesna technologia informacyjno-komunikacyjna jest atrakcyjna dla uczniów, a wykorzystywanie jej w procesie edukacyjnym sprawia, że uczniowie bardziej angażują się w tok lekcji. Interaktywny monitor może być stosowany nie tylko jako zwykła zielona tablica, lecz jest wyposażony w różne funkcje, które zapewniają ciekawszą i łatwiej przyswajalną formę pozyskiwania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Sprzęt multimedialny pomaga również wprowadzać do szkoły metody nauczania oparte na otwartości, kreatywności i współpracy między uczniem a nauczycielem. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć pozytywne skutki tej technologicznej inwestycji.












![]() | Dziś | 6086 |
![]() | Wczoraj | 23111 |
![]() | W tym tygodniu | 74313 |
![]() | Wszystkich | 23576989 |
MOZILLA 5.0,

















