1 czerwca, nauczyciele, pracownicy i rodzice naszej placówki odegrali przygotowane specjalnie dla dzieci przedstawienie pt. ,,Kopciuszek. Niezwykłe przygody''. Po kilku miesiącach przygotowań, przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 mieli okazję zobaczyć historię Kopciuszka, opowiedzianą według pomysłu J. Brzechwy, wzbogaconą o motywy baśni J. Porazińskiej ,,Dwanaście miesięcy" i baśni braci Grimm ,,Pani Zima". To było niezwykle doświadczenie oraz świetna, kulturalna niespodzianka z okazji Dnia Dziecka, zarówno dla dzieci, jak i aktorów. Dzieci doskonale się bawiły, obserwując nauczycieli, rodziców i pracowników w niecodziennej dla nich sytuacji. To zwykle dzieci stoją na scenie i prezentują swoje umiejętności. Tym razem mogły wygodnie usiąść na widowni i obserwować wydarzenia na scenie.
W przedstawieniu wzięli udział:
Nas doborem aktorów i zebraniem zespołu, opracowaniem scenariusza, przygotowaniem dekoracji i scenografii, dobraniem muzyki, interpretacją sceniczną scenariusza czuwała pani Sabina Gabor.
Dziękujemy bardzo chętnym osobom za poświęcony czas i zaangażowanie w realizację tego projektu już po raz trzeci.
Mamy nadzieję, że dzieci spędziły miło czas w dniu ich święta.
