Dnia 23 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie z ratownikiem medycznym. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się, jak udzielać pierwszej pomocy oraz jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia życia. Ratownik pokazał nam, jak prawidłowo wykonywać resuscytację krążeniowo- oddechową jak posłużyć się defibrylatorem i jak wezwać pomoc. Spotkanie było bardzo ciekawe i pouczające. Dzięki niemu zdobyliśmy wiele ważnych informacji, które mogą przydać się w przyszłości.
