W dniu dzisiejszym tj. 22.06.2026 r. nasza placówka otrzymała nowoczesny sprzęt w ramach KPO (Krajowego Planu Odbudowy). Placówka otrzymała m.in. tablety, kamery, słuchawki, statywy, mikrofony. Sprzęt będzie służył uczniom oraz nauczycielom podczas zajęć edukacyjnych, aby jeszcze bardziej unowocześnić proces dydaktyczny. Cieszymy się bardzo, że nasi uczniowie oraz nauczyciele będą mogli korzystać z nowoczesnych narzędzi i rozwijać kompetencje cyfrowe w praktyce.

Sprzęt z KPOSprzęt z KPO