W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Mitologiczny, który zgromadził uczniów zainteresowanych światem bogów, herosów i niezwykłych opowieści starożytnej Grecji. Uczestnicy wykazali się imponującą wiedzą i doskonałą znajomością mitów. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI oraz klasy VII - VIII. Rywalizacja była bardzo wyrównana.

Klasy IV-VI

I miejsce-Gabriela Firuta

II miejsce-Krzysztof Rogóż

III miejsce-Kajetan Krzistkowski

Klasy VII-VIII

I miejsce-Emilia Klimas

II miejsce-Grzegorz Wilczek

III miejsce ex aequo -Marcel Pawlas i Rafał Wojciech.

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania pasji do poznawania świata mitów i kultury starożytnej. Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez Panią Dyrektor, za co składamy serdeczne podziękowania.

Konkurs mitologiczny