Pejoratywny, tudzież, labilny, konfabulacja….z takim słownictwem zmierzyli się uczestnicy turnieju o tytuł Mistrza Słówek, który dostarczył uczniom wielu emocji. Rywalizacja była bardzo zacięta, a uczniowie wykazali się dużą wiedzą, koncentracją i zaangażowaniem.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce- klasa VII
II miejsce- klasa VIII
III miejsce- klasa V
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju za wspaniałą postawę. Dziękujemy za udział i już czekamy na kolejną edycję! Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za ufundowanie nagród, które były miłym wyróżnieniem dla uczestników i zwycięzców.
