Karta rowerowa, to kolejny, po legitymacji szkolnej, ważny dokument. W klasie IV został przeprowadzony egzamin na kartę rowerową, który składał się z części teoretycznej sprawdzającej znajomość przepisów i zasad poruszania się po drogach oraz części praktycznej, podczas której uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności jazdy rowerem. Wszyscy uczniowie pozytywnie zdali egzamin i już dzisiaj otrzymali swoje pierwsze „prawo jazdy”. Gratulujemy i życzymy szerokiej i bezpiecznej rowerowej drogi!

Karta rowerowa 2026