W piątek 12 maja w Muzeum Diecezjalnym w Opolu odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez Wydział Katechetyczny w Opolu. Naszą szkołę reprezentowała w nim nasza uczennica - Emilia z klasy 8, która zdobyła po raz kolejny tytuł laureata w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej Żak 2026. Emilia odebrała gratulacje oraz nagrodę z rąk biskupa Pawła Stobrawy. Jest to wynik Jej ogromnej pracy, zaangażowania i wewnętrznej potrzeby pogłębiania swojej wiary. W imieniu całej społeczności szkolnej  serdecznie gratulujemy Emilii wielkiego sukcesu!

odebranie dyplomu odebranie dyplomu