konkurs fotograficzny sam nie palęW dniu 15.05.2026r odbyła się w Opolu gala podsumowująca konkurs pt. "Sam nie palę i innym odradzam". Celem inicjatywy było promowanie postaw prozdrowotnych oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej młodzieży. Na konkurs wpłynęło ponad 140 prac. Jury oceniało fotografie pod kątem zgodności z tematem, oryginalności przekazu, kompozycji oraz jakości technicznej. W konkursie tym wzięła udział nasza uczennica Emilia Klimas, której praca została zakwalifikowana do finału i tym samym trafiła na wystawę. Wyróżnione prace będą prezentowane również w Urzędzie Wojewódzkim, jak również będą wypożyczane na inne pokazy. Gratulujemy!