Nauki o udzielaniu pierwszej pomocy nigdy nie jest za wiele. Dlatego też uczniowie klasy piątej postanowili utrwalić swoja wiedzę i umiejętności i na lekcji wychowawczej wzięli udział w ćwiczeniach prozdrowotnych. Każdy uczeń utrwalił swoją wiedzę na temat najważniejszych zasad udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy wiedzą jak należy się zachować kiedy ktoś potrzebuje naszej pomocy. Potrafią ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej i wykonać masaż serca. Te cenne informacje i umiejętności na pewno przydadzą się w dalszym życiu.
