Uczniowie oraz przedszkolaki z Poborszowa również w tym roku wzięli udział w gminnym konkursie „Śląskie beranie”, osiągając znakomite wyniki i godnie reprezentując naszą placówkę.
W kategorii scenek przedszkolnych najmłodsi uczestnicy z Poborszowa zdobyli I miejsce, zachwycając jury swoją naturalnością, zaangażowaniem oraz pięknym wykorzystaniem śląskiej gwary.
W kategorii monologów dla klas I–IV:
I miejsce zdobył Antoni Segrodnik
II miejsce zajął Szymon Waloszek
Natomiast w kategorii monologów dla klas V–VIII:
I miejsce zdobył Marcin Segrodnik
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.
