Dnia 20 kwietnia 2026 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. nr 2 w Kędzierzynie-Koźlu. Nasi goście zaprezentowali różnorodny repertuar, wykonując utwory na wielu instrumentach, czym dostarczyli słuchaczom wielu muzycznych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy za wizytę oraz inspirujące spotkanie.

Wizyta szkoły muzycznej 2026