Klasa 7 i 8 wzięły udział w spotkaniu dotyczącym doradztwa zawodowego zorganizowanym przez Opolskie Centrum Edukacji podczas którego zostały poruszone następujące tematy:
- uczenie się przez całe życie – inwestycja w siebie,
- odkrywanie mocnych stron i talentów,
- doradztwo zawodowe jako wsparcie w wyborze szkoły i zawodu,
- świat zawodów przyszłości,
- lokalny rynek pracy w województwie opolskim,
- świadome podejmowanie decyzji edukacyjnych,
- kompetencje miękkie jako ważny element rozwoju,
- edukacja dla wszystkich – równe szanse, wspólna przyszłość.
