Klasa 7 i 8 wzięły udział w spotkaniu dotyczącym doradztwa zawodowego zorganizowanym przez Opolskie Centrum Edukacji podczas którego zostały poruszone następujące tematy:

- uczenie się przez całe życie – inwestycja w siebie,

- odkrywanie mocnych stron i talentów,

- doradztwo zawodowe jako wsparcie w wyborze szkoły i zawodu,

- świat zawodów przyszłości,

- lokalny rynek pracy w województwie opolskim,

- świadome podejmowanie decyzji edukacyjnych,

- kompetencje miękkie jako ważny element rozwoju,

- edukacja dla wszystkich – równe szanse, wspólna przyszłość.

Centrum Edukacji Centrum Edukacji